Facebook

Newsletter Tydzień w SEP

nr 472 / 3 - 9.03.2025

Newsletter Stowarzyszenia Elektryków Polskich



XXVI MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM METROLOGÓW MSM'2025

Serdecznie zapraszamy na XXVI Międzynarodowe Seminarium Metrologów MSM'2025, które odbędzie się w dniach 8-10 października 2025 r. w Rzeszowie i w Polańczyku nad Soliną. Celem konferencji jest prezentacja prac naukowo-badawczych i aplikacji inżynierskich oraz wymiana doświadczeń dydaktycznych w dziedzinie metrologii.


Konferencja rozpocznie się w Rzeszowie na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, który w bieżącym roku obchodzi Jubileusz 60-lecia powstania.

Mamy nadzieję, iż nasze dotychczasowe doświadczenia pozwolą zrealizować interesujący program merytoryczny i kulturalny XXVI MSM nad Soliną.

 

Zapraszamy do czynnego udziału w MSM’2025 i zgłaszania referatów.

Organizatorem Konferencji jest Katedra Metrologii i Systemów Diagnostycznych Politechniki Rzeszowskiej.

Istotne informacje będą sukcesywnie zamieszczane na stronie internetowej Konferencji: https://msm.prz.edu.pl

 

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Konferencji XXVI MSM’25

dr inż. Anna Szlachta, prof. PRz

Katedra Metrologii i Systemów Diagnostycznych

Wydział Elektrotechniki i Informatyki

Politechnika Rzeszowska

tel. 17 743 2462

Adres do korespondencji: annasz@prz.edu.pl






Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili