Facebook

Newsletter Tydzień w SEP

nr 494 / 4 - 10.08.2025

Newsletter Stowarzyszenia Elektryków Polskich



III SPŁYW NA RZECE KOPRZYWIANKA

10 sierpnia br. Oddział Tarnobrzeski SEP wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Koprzywnicy oraz Kajakową włóczęgą & Grupą Survival Adventure Extreme, czynnie włączył się w współorganizację spływu kajakowego na rzece Koprzywiance na trasie Koprzywnica – Sośniczany. Była to świetna okazja, aby jak zawsze lokalnie promować Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Trasa spływu o długości około 4 km wiodła przez przepiękny i malowniczy teren prastarej Puszczy Sandomierskiej.


Aby spływ się mógł odbyć, trasa została wcześniej przygotowana i oczyszczona ze śmieci i powalonych drzew. Spływ jak zwykle cieszył się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko wśród członków SEP, ale również okolicznych mieszkańców, którzy zawsze chcieli zobaczyć swoją okolicę z poziomu rzeki. W spływie wzięło udział ponad 60 osób. Po spływie uczestnicy zebrali się przy ognisku w bardzo miłej atmosferze, gdzie można było posłuchać dobrej muzyki oraz upiec kiełbaskę.

Opracowanie: Jacek Zelik

Zdjęcia: MGOKiS w Koprzywnicy, Justyna Zelik






Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili