V EDYCJA KONKURSU „MAGIA ELEKTRYCZNOŚCI”
Oddział Nowohucki SEP im. Stanisława Szeligi zaprasza członków i sympatyków SEP do udziału w V edycji Konkursu „Magia Elektryczności”. Celem Konkursu jest rozwijanie umiejętności obserwacji i dokumentowania obiektów oraz zjawisk związanych z elektrycznością, co przekłada się na rozwijanie procesu dydaktycznego w dziedzinie nauki i techniki ale również uchwycenie, jak zmienia się nasze otoczenie. Prace konkursowe można zgłaszać do 30 października 2025 r. Szczegóły w Regulaminie Konkursu.
Wiesław Kwedyczneko
Opiekun konkursu
Oddział Nowohucki SEP
Zdjęcie tytułowe: „Powrót do przeszłości”, fot. Ewelina Baś, I miejsce w IV edycji Konkursu [2024]

