SPOTKANIE PREZESÓW KÓŁ ODDZIAŁU ŁÓDZKIEGO SEP
W dniu 25 listopada 2025 r. w siedzibie Oddziału Łódzkiego SEP, z udziałem prezesa Oddziału Łódzkiego kol. Przemysława Tabaki, odbyło się spotkani prezesów kół działających przy Oddziale Łódzkim SEP. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, omówienia bieżących działań i przedstawienia planów na najbliższy czas. Podczas spotkania mieliśmy przyjemność poznać prezesa nowo powstałego Koła SEP przy Elektromonter Sp. z o.o., kolegę Sebastiana Lecha.
Ważnym punktem obrad były również kwestie organizacyjne związane z nadchodzącymi wydarzeniami, w tym Walnymi Zebraniami Kół.
Serdecznie dziękujemy wszystkim prezesom za obecność, konstruktywną dyskusję i zaangażowanie.

Źródło: https://seplodz.pl/category/aktualnosci/

