ŻEGNAMY KOLEGĘ RYSZARDA BAKOWSKIEGO (1934-2026)
Z głębokim żalem i smutkiem informujemy o śmierci Naszego Kolegi Ryszarda Bakowskiego. Urodzony w 1934 roku w Rzeszowie, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach – specjalność gospodarka cieplna w siłowniach. W latach 1959-1968 pracował w kopalniach węgla kamiennego Gliwice i Zabrze. W latach 1968-1991 pracował w KiZPS Siarkopol kolejno na stanowiskach inspektora, kierownika działu, Głównego Energetyka i Naczelnego Inżyniera. Członek Stowarzyszenia Elektryków Polskich od 1969 roku.
Przez cały okres działalności był aktywnym działaczem. Między innymi przez okres kilku kadencji - w tym obecnie, pełnił funkcję Prezesa Koła Grodzkiego oraz był członkiem Zarządu Oddziału Tarnobrzeskiego SEP. W 2006 roku otrzymał Godność Zasłużony Senior SEP. Zmarł 14 stycznia 2026 roku w wieku 91 lat. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci. Rodzinie oraz bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Koleżanki i Koledzy z Oddziału Tarnobrzeskiego SEP

