Facebook

Newsletter Tydzień w SEP

nr 519 / 2 - 8.02.2026

Newsletter Stowarzyszenia Elektryków Polskich



ENERGETAB 2026 – JUŻ DZIŚ ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ EDYCJĘ

W dniach 15–17 września 2026 roku w Bielsku-Białej odbędzie się 39. edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB – jednego z najważniejszych wydarzeń branży energetycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi ENERGETAB od lat przyciągają czołowych producentów, dostawców oraz ekspertów z sektora elektroenergetycznego, prezentując szerokie spektrum nowoczesnych technologii i rozwiązań z obszaru energetyki zawodowej, automatyki, telekomunikacji, elektroniki, OZE oraz elektromobilności.


Wydarzenie stanowi wyjątkową platformę do prezentacji najnowszych osiągnięć przemysłu elektrotechnicznego oraz miejsce spotkań projektantów, inwestorów, przedstawicieli samorządów, dostawców usług i liderów branży z kraju i zagranicy. Obok bogatej ekspozycji targowej, uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalistycznych konferencjach, warsztatach, wykładach oraz pokazach sprzętu na poligonie szkoleniowym.

Tradycyjnie już targom towarzyszy prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców. Przyznawane medale i puchary stanowią potwierdzenie najwyższej jakości i innowacyjności rozwiązań prezentowanych podczas wydarzenia.

Organizator – firma ZIAD Bielsko-Biała SA – zaprasza do udziału w targach, które od lat łączą świat nowoczesnej energetyki z malowniczym otoczeniem Beskidów, tworząc niepowtarzalną atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu trwałych relacji biznesowych.

Więcej informacji dostępnych na stronie organizatora: www.ziad.bielsko.pl

Informacja prasowa organizatora






Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili