XLIII KARNAWAŁOWY BAL ELEKTRYKA 2026 W ODDZIALE RADOMSKIM SEP
Zgodnie z kalendarzem i tradycją Oddział Radomski SEP zorganizował w dniu 7 lutego 2026 r. XLIII karnawałowy Bal Elektryka 2026. Bawiliśmy się w radomskim hotelu „Aviator”. Bal zwyczajowo otwierali kol. prezes Oddziału Radomskiego SEP Marek Grzywacz i kol. wiceprezes Oddziału Radomskiego SEP Joanna Perkuszewska. Marek Grzywacz na wstępie zaznaczył, że balem otwieramy obchody 105-lecia istnienia Oddziału Radomskiego SEP im. prof. Włodzimierza Krukowskiego.
Na początku Balu Elektryka 2026 nie zabrakło zwyczajowego, spontanicznego poloneza na 50 par SEP-owców i sympatyków naszego Oddziału. Potem już tylko lampka szampana i zaczęły się pląsy na parkiecie, rozmowy, konsumpcja pysznych potraw i przekąsek przy elegancko zastawionych stołach.
Do tańca muzykę dobierał DJ Mario: dla każdego coś miłego – były dedykowane dla koła ENEA Kozienice „Augustowskie noce” (wszak Kozienice leżą koło wsi Augustów), „Jedzie pociąg z daleka” dla przedstawicieli Wydziału Transportu (kolejowego też!) i Elektrotechniki Uniwersytetu Radomskiego, czy dla wszystkich pań świetny przebój „Hej, mała nie szalej” Maryli Rodowicz, a na zakończenie dla Prezesa „Biały miś”.
Miłym przerywnikiem w tańcach był wjazd na parkiet pięknego tortu, „zdemolowanego” pierwszym cięciem przez Marka i „zamaskowaną” Joannę.
Zadowoleni, wytańczeni i usatysfakcjonowani spotkaniami i rozmowami z żalem opuszczaliśmy gościnny „Aviator” z przekonaniem, że pewnie wrócimy tu za rok.
relacja Joanny Perkuszewskiej
zdjęcia Pawła Kubickiego

