Facebook

Newsletter Tydzień w SEP

nr 519 / 2 - 8.02.2026

Newsletter Stowarzyszenia Elektryków Polskich



XLIII KARNAWAŁOWY BAL ELEKTRYKA 2026 W ODDZIALE RADOMSKIM SEP

Zgodnie z kalendarzem i tradycją Oddział Radomski SEP zorganizował w dniu 7 lutego 2026 r. XLIII karnawałowy Bal Elektryka 2026. Bawiliśmy się w radomskim hotelu „Aviator”. Bal zwyczajowo otwierali kol. prezes Oddziału Radomskiego SEP Marek Grzywacz i kol. wiceprezes Oddziału Radomskiego SEP Joanna Perkuszewska. Marek Grzywacz na wstępie zaznaczył, że balem otwieramy obchody 105-lecia istnienia Oddziału Radomskiego SEP im. prof. Włodzimierza Krukowskiego.


Na początku Balu Elektryka 2026 nie zabrakło zwyczajowego, spontanicznego poloneza na 50 par SEP-owców i sympatyków naszego Oddziału. Potem już tylko lampka szampana i zaczęły się pląsy na parkiecie, rozmowy, konsumpcja pysznych potraw i przekąsek przy elegancko zastawionych stołach.

Do tańca muzykę dobierał DJ Mario: dla każdego coś miłego – były dedykowane dla koła ENEA Kozienice „Augustowskie noce” (wszak Kozienice leżą koło wsi Augustów), „Jedzie pociąg z daleka” dla przedstawicieli Wydziału Transportu (kolejowego też!) i Elektrotechniki Uniwersytetu Radomskiego, czy dla wszystkich pań świetny przebój „Hej, mała nie szalej” Maryli Rodowicz, a na zakończenie dla Prezesa „Biały miś”.

Miłym przerywnikiem w tańcach był wjazd na parkiet pięknego tortu, „zdemolowanego” pierwszym cięciem przez Marka i „zamaskowaną” Joannę.

Zadowoleni, wytańczeni i usatysfakcjonowani spotkaniami i rozmowami z żalem opuszczaliśmy gościnny „Aviator” z przekonaniem, że pewnie wrócimy tu za rok.

relacja Joanny Perkuszewskiej

zdjęcia Pawła Kubickiego






Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili