Facebook

Newsletter Tydzień w SEP

nr 522 / 23 - 29.02.2026

Newsletter Stowarzyszenia Elektryków Polskich



WALNE ZGROMADZENIE DELEGATÓW ODDZIAŁU PŁOCKIEGO SEP

W dniu 3 marca 2026 roku w siedzibie Oddziału odbyło się XXIV Walne Zgromadzenie Oddziału Płockiego SEP. W obradach WZO uczestniczyło 40 Delegatów Oddziału Płockiego. Nad prawidłowością Walnego Zgromadzenia czuwała Opiekunka Płockiego Oddziału z ramienia Zarządu Głównego – kol. Aleksandra Konklewska.


Zgromadzenie otworzył prezes ustępującego Zarządu Oddziału kol. Marcin Maćkowiak, który po przywitaniu Delegatów i złożeniu sprawozdania ustępującego Zarządu kadencji 2022-2026 życzył pomyślnych obrad. Przewodniczącym Zgromadzenia wybrany został kol. Mariusz Pawlak.


 W wyniku wyborów XXIV WZO został wybrany nowy Zarząd Oddziału Płockiego SEP na kadencję 2026-2030, w składzie:

  1. Marcin Maćkowiak – prezes,
  2. Stanisław Ćwirko–Godycki,
  3. Marta Gankowska,
  4. Jarosław Gos,
  5. Edyta Górecka,
  6. Bogusław Grzelak,
  7. Agnieszka Łapińska,
  8. Mariusz Pawlak,
  9. Włodzimierz Wędzik.

 

Ponadto w trakcie obrad wybrano:

Komisję Rewizyjną Oddziału w składzie: Krzysztof Bawtrol, Jacek Gajewski, Piotr Grey, Norbert Kwiatkowski, Marcin Rajkowski.

Sąd Koleżeński Oddziału w składzie: Piotr Bogucki, Jerzy Franczak, Jacek Lewandowski, Lewandowski Rafał, Wojciech Turek.

Ukonstytuowanie Organów Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział w Płocku nastąpi
na najbliższym ich spotkaniu, planowanym jeszcze w marcu br.

Delegatami na XLI WALNY ZJAZD DELEGATÓW SEP, w dniach 11–14 czerwca 2026 r.  we Wrocławiu, na którym będą wybrane nowe władze Stowarzyszenia, zostali prezes Oddziału Marcin Maćkowiak oraz Bogusław Grzelak.

opracowanie: Marcin Maćkowiak
prezes Oddziału Płockiego SEP






Newsletter

Zapisz się za darmo i bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami

z subskrybcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili