WALNE ZGROMADZENIE DELEGATÓW ODDZIAŁU PŁOCKIEGO SEP
W dniu 3 marca 2026 roku w siedzibie Oddziału odbyło się XXIV Walne Zgromadzenie Oddziału Płockiego SEP. W obradach WZO uczestniczyło 40 Delegatów Oddziału Płockiego. Nad prawidłowością Walnego Zgromadzenia czuwała Opiekunka Płockiego Oddziału z ramienia Zarządu Głównego – kol. Aleksandra Konklewska.
Zgromadzenie otworzył prezes ustępującego Zarządu Oddziału kol. Marcin Maćkowiak, który po przywitaniu Delegatów i złożeniu sprawozdania ustępującego Zarządu kadencji 2022-2026 życzył pomyślnych obrad. Przewodniczącym Zgromadzenia wybrany został kol. Mariusz Pawlak.

W wyniku wyborów XXIV WZO został wybrany nowy Zarząd Oddziału Płockiego SEP na kadencję 2026-2030, w składzie:
- Marcin Maćkowiak – prezes,
- Stanisław Ćwirko–Godycki,
- Marta Gankowska,
- Jarosław Gos,
- Edyta Górecka,
- Bogusław Grzelak,
- Agnieszka Łapińska,
- Mariusz Pawlak,
- Włodzimierz Wędzik.
Ponadto w trakcie obrad wybrano:
Komisję Rewizyjną Oddziału w składzie: Krzysztof Bawtrol, Jacek Gajewski, Piotr Grey, Norbert Kwiatkowski, Marcin Rajkowski.
Sąd Koleżeński Oddziału w składzie: Piotr Bogucki, Jerzy Franczak, Jacek Lewandowski, Lewandowski Rafał, Wojciech Turek.
Ukonstytuowanie Organów Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział w Płocku nastąpi
na najbliższym ich spotkaniu, planowanym jeszcze w marcu br.
Delegatami na XLI WALNY ZJAZD DELEGATÓW SEP, w dniach 11–14 czerwca 2026 r. we Wrocławiu, na którym będą wybrane nowe władze Stowarzyszenia, zostali prezes Oddziału Marcin Maćkowiak oraz Bogusław Grzelak.
opracowanie: Marcin Maćkowiak
prezes Oddziału Płockiego SEP

